• Avalon - Wypożyczalnia

WYPOŻYCZALNIA STACJONARNA GIER PLANSZOWYCH - nie dokonuj zamówienia tego produktu

50.00
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Mało

Nie wiesz co kupić? Zadzwoń - 534328604

Masz pytanie o przedmiot ?

Prosimy nie dokonywać zamówień na grę, jest przeznaczona do wypożyczenia. W przypadku błędnego zamówienia, zostanie ono anulowane. 

DOSTĘPNA

KAUCJA: 50zł

WYPOŻYCZENIE: 5zł/3dni - każdy kolejny dzień +1zł

REGULAMIN WYPOŻYCZALNI

 

Avalon: Rycerze króla Artura to tytuł z bestsellerowej serii The Resistance, w ramach której w 2011 roku ukazała się gra "The Resistance: Agenci Molocha".

Akcja Avalonu ma miejsce na dworze Krola Artura dzięki czemu można ją łatwo prezentować graczom nie przepadającym za fantasy, czy science fiction.

W Avalonie postacie otrzymały specjalne zdolności, a szpiedzy, czyli siły zła, nie tylko będą przeszkadzać w wypełnianiu podejmowanych misji, ale starać się będą również poznać tożsamość Merlina. Merlin bowiem wie kto nosi zło w swoim sercu, ale nie może wprost rzucać oskarżeń, ponieważ Źli mogą go uśmiercić i wygrać.odczas której gracze pobierają zasoby i budują nowe dzielnice w swoich miastach. W ten sposób rozgrywka toczy się tak długo, aż jeden z uczestników wybuduje w swoim mieście 7. dzielnicę.wa!

Gra Patchwork została doceniona przez użytkowników BoardGameGeek i uznana za najlepszą abstrakcyjną grę wydaną w 2014 roku (2014 Golden Geek Abstract Game Winner).

Informacje podstawowe:

Ilość graczy: 5-10

Czas gry: 30min 

Przedział wiekowy: 8lat+ 

Wydanie: PL 

 

Zawartość pudełka: 

  • 54 karty

  • 11 żetonów

  • 2 znaczniki

  • 3 dwustronne plansze Misji

  • instrukcja

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie