• Grand Prix: Ostatnia Prosta (gra używana)+

Wszystkie karty w koszulkach

36.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność Mało

Nie wiesz co kupić? Zadzwoń - 534328604

Masz pytanie o przedmiot ?

UWAGA, GRA UŻYWANA !!!

Wszystkie nasze gry używane są zawsze dokładnie sprawdzane pod kątem posiadanych komponentów zgodnie z instrukcją oraz stanu wizualnego. Gry są kompletne a zdjęcia i opisy przedstawiają konkretny egzemplarz i jego realny stan. Sprawdź zakładkę informacje po więcej szczegółów dotyczących stanu gry.

W grze GRAND PRIX – OSTATNIA PROSTA znajdziesz wszystko to, co kochają fani wyścigów samochodowych: kolizje bolidów, ryzykowne manewry, uderzenia w bandę, szybkość i emocje! W wyścigu bierze udział 12 bolidów, po dwa dla każdego gracza. Na koniec wyścigu 6 pierwszych bolidów zdobędzie punkty. Wygra gracz z największą liczbą punktów. Bolidy przemieszczane są przez graczy za pomocą kart specjalnych (np. wyprzedzanie, ryzykowne przyspieszenie, ryzykowne wejście w zakręt, utrata sterowności, pit stop, uderzenie w bandę, problemy ze skrzynią biegów). Do gry dołączona jest 12 ścienna kostka wykorzystywana podczas wykonywania ryzykownych manewrów. Gra zawiera 2 warianty: pojedynczy wyścig oraz sezon wyścigowy (seria wyścigów). W pudełku z grą gracze znajdą dużą, składającą się z pięciu części trybunę, wzdłuż której ścigać się będą bolidy. Dodaje ona klimatu grze oraz ułatwia szybkie określanie pozycji poszczególnych bolidów w wyścigu. Dodatkowego klimatu dostarcza wyjątkowa oprawa graficzna, której autorem jest znany ilustrator gier Mariusz Gandzel.

Informacje podstawowe:

Stan pudełka:BDB

Stan komponentów: BDB

Dodatkowe akcesoria: wszystkie karty w koszulkach

Ilość graczy: 2-6

Czas gry: 20min

Przedział wiekowy: 8lat+

Wydanie: PL

 

Zawartość pudełka: 

  • 54 karty akcji

  • karta "ostatnia prosta"

  • dwunastościankowa kostka

  • pięcioczęściowa trybuna

  • 12 żetonów bolidów

  • 6 płytek bolidów

 

Legenda:

Stan BDB+ - pudełko/komponenty, których stan jest bliski fabrycznemu (brak foli na pudełku, elementy w wypraskach itp.)

Stan BDB - pudełko/komponenty, które noszą delikatne ślady użytkowania (ślady "pułkowania" delikatne obtarcia itp.)

Stan DB - pudełko/komponenty, których stan nie budzi większych obiekcji, posiada widoczne ślady użytkowania.

Ze względów oczywistych nie jesteśmy w stanie opisać i podać w opisie każdego, nawet najmniejszego obtarcia czy obicia. Jeżeli gra posiada jakąś większą "wadę" to na pewno zostanie to uwzględnione w opisie stanu komponentów czy pudełka. W razie pytań zapraszamy do wcześniejszego kontaktu. 

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie