• Kapitan Sknera (gra używana)

25.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność Mało

Nie wiesz co kupić? Zadzwoń - 534328604

Masz pytanie o przedmiot ?

UWAGA, GRA UŻYWANA !!!

Wszystkie nasze gry używane są zawsze dokładnie sprawdzane pod kątem posiadanych komponentów zgodnie z instrukcją oraz stanu wizualnego. Gry są kompletne a zdjęcia i opisy przedstawiają konkretny egzemplarz i jego realny stan. Sprawdź zakładkę informacje po więcej szczegółów dotyczących stanu gry.

Po kolejnej udanej wyprawie łupieżczej, piraci wracają do swojej kryjówki. Teraz najważniejsze zadanie jakie ich czeka, to podział łupów. Czy uda Ci się zagarnąć najcenniejsze skarby i stać się Kapitanem Sknerą?!

Bycie kapitanem piratów to nie jest łatwe zajęcie. Trzeba się sporo napracować by zdobyć cenny łup. Ale jeszcze trudniej jest łupy dzielić równo! Jeśli uda ci się przechytrzyć swych kolegów piratów przy pomocy sprytu i umiejętności handlowych, prawdopodobnie zakończysz podział skarbów mając w rękach najcenniejsze zdobycze!

 Kaptan Sknera to interaktywna gra o podziale pirackich zdobyczy dla 2-6 graczy, z łupami typu: złote klucze, perły, monety, diamenty i flagi pirackie. Cztery pierwsze pozycje dostępne są w czterech kolorach, i jest ich od 3 do 6 płytek każdej pozycji w tych kolorach. Flagi pirackie są tylko w kolorze czarnym (jak można się było też spodziewać).

Informacje podstawowe:

Stan pudełka: BDB

Stan komponentów: BDB

Dodatkowe akcesoria: Brak

Ilość graczy: 2-6

Czas gry: 20-30min

Przedział wiekowy: 6lat+

Wydanie: PL

 

Zawartość pudełka: 

  • 115 skarbów
  • 6 kart pomocy
  • instrukcja

 

Legenda:

Stan BDB+ - pudełko/komponenty, których stan jest bliski fabrycznemu (brak foli na pudełku, elementy w wypraskach itp.)

Stan BDB - pudełko/komponenty, które noszą delikatne ślady użytkowania (ślady "pułkowania" delikatne obtarcia itp.)

Stan DB - pudełko/komponenty, których stan nie budzi większych obiekcji, posiada widoczne ślady użytkowania.

Ze względów oczywistych nie jesteśmy w stanie opisać i podać w opisie każdego, nawet najmniejszego obtarcia czy obicia. Jeżeli gra posiada jakąś większą "wadę" to na pewno zostanie to uwzględnione w opisie stanu komponentów czy pudełka. W razie pytań zapraszamy do wcześniejszego kontaktu. 

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie