• Namiestnik - Wypożyczalnia

WYPOŻYCZALNIA STACJONARNA GIER PLANSZOWYCH - nie dokonuj zamówienia tego produktu

40.00
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Mało

Nie wiesz co kupić? Zadzwoń - 534328604

Masz pytanie o przedmiot ?

Prosimy nie dokonywać zamówień na grę, jest przeznaczona do wypożyczenia. W przypadku błędnego zamówienia, zostanie ono anulowane. 

DOSTĘPNA

KAUCJA: 40zł

WYPOŻYCZENIE: 5zł/3dni - każdy kolejny dzień +1zł

REGULAMIN WYPOŻYCZALNI

 

Za tysiąc lat, gdy historycy i poeci krainy Laar zaczną odczytywać na nowo zdarzenia dzisiejszych dni, niemożliwym będzie, by dostrzegli wszystkie ruchy pionków na szachownicy Wielkiej Gry. Swoje piętno odcisną jedynie królewskie czyny. To do oni cieszyć się będą tytułami boskich imperatorów, niezrównanych wodzów, światłych władców. Cała mozolna praca wykonana przez agentów, szpiegów i pomniejszych generałów, których imiona dawno pochłoną mroki dziejów, stanie się ich zwycięstwem. To jest właśnie droga, którą musimy podążać, Namiestniku.

Namiestnik to wyjątkowa gra karciana z systemem piramidy, której akcja dzieje się w legendarnym rosyjskim świecie dark fantasy „Berserk”, gdzie brutalne wojny i krwawe intrygi są chlebem powszednim, a bohaterów tworzą bezwzględność i żądza władzy.

Namiestnik oparty jest na unikatowym systemie pięciopoziomowej piramidy, którą tworzymy z kart najemników – jeden wybór wpływa na następny, a profity danej karty zależą od jej miejsca w całym układzie królestwa. Do dyspozycji graczy oddane zostają także karty praw, zwoje magii i punkty chwały, które można sprytnie zagrywać, aby popsuć szyki innym uczestnikom rozgrywki lub zaplanować dalekosiężną strategię. O karty najemników gracze licytują się na początku każdej tury, używając do tego kamieni szlachetnych, które zgromadzili w skarbcu, a które służą także do aktywacji umiejętności i efektów kart układanych w piramidzie. Gra wymaga dobrego planowania własnych posunięć i umiejętności zarządzania posiadanymi zasobami – tak aby szybko osiągać własne cele i nie pozwolić na to innym graczom.

Informacje podstawowe:

Ilość graczy: 1-4

Czas gry: 45-60min

Przedział wiekowy: 12lat+

Wydanie: PL

 

Zawartość pudełka: 

 • 64 kart postaci

 • 24 kart praw

 • 4 karty aukcji

 • 64 kamienie szlachetne (po 16 w każdym z następujących kolorów: niebieskim, czerwonym, zielonym i żółtym) 

 • 33 dwustronne żetony magii/nauki

 • 17 dwustronnych żetonów ataku/obrony

 • 54 żetony władzy o różnych nominałach (8 żetonów wartych 2, 3, 10 i 12 punktów; 4 żetony warte 4, 5, 7, 8 i 15 punktów; 2 żetony warte 6 punktów)

 • 24 żetony premii za magię (20 dwustronnych żetonów o wartości +2/+3; 4 żetony o wartości +5)

 • 12 żetonów premii za kolor (2 o wartości +2 i 1 o wartości +4, w każdym z czterech kolorów: niebieskim, czerwonym, zielonym i żółtym)

 • 4 zasłonki gracza

 • zbiór zasad

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie