• Skup gier

Witaj! Jesteśmy zainteresowani skupem wszelakich używanych, jak i nowych gier planszowych, które spełniają poniższe warunki:

1. Gra w polskiej wersji językowej lub ewentualnie niezależna językowo. Dopuszczamy również możliwość skupu gier w wersji ENG. Nie skupujemy gier w innych wersjach językowych.

2. Stan gry oceniany minimum jako dobry. Brak znaczących śladów użytkowania lub zniszczeń.

3. Gra musi być oryginalnie kompletna zgodnie z instrukcją. Nie skupujemy gier, które posiadają braki komponentów, ich zamienniki lub są bez pudełka.


Jeżeli twoje gry spełniają powyższe warunki zapraszamy do kontaktu na mail skup@domplansz.pl lub telefonicznie pod numerem 534-328-604.
Twoja wiadomość powinna zawierać informację, jakie gry chcesz sprzedać, krótki opis ich stanu oraz ewentualną kwotę sprzedaży, jaka by Cię interesowała.

Następnie po przeczytaniu wiadomości dokonujemy ich wyceny. Jeżeli uda nam się dojść do porozumienia, to otrzymasz od nas klarowną instrukcję przebiegu dalszej transakcji. Gry możesz samodzielnie przywieść do siedziby naszej firmy lub nadać paczką (koszty wysyłki są pokrywane przez sklep). W sytuacji gdy mieszkasz blisko naszej siedziby jest również możliwość odebrania osobiście przez nas twoich gier.

Przed przywiezieniem lub wysłaniem swoich gier nie zapomnij przeliczyć ich zawartości zgodnie z instrukcją!!! Pozwoli to na oszczędność twojego jak i naszego czasu. 
Jak tylko otrzymamy gry, dokonujemy ich sprawdzenia pod kątem zawartości i stanu. Robimy to najczęściej w ten sam dzień lub maksymalnie w ciągu 3 dni roboczych. Jeżeli wszystko jest zgodne ze wcześniejszymi ustaleniami, natychmiast przelewamy pieniądze na wskazane przez ciebie konto. Jeżeli któreś z gier nie są zgodne z podanym przez Ciebie opisem lub są niekompletne, możesz je odebrać osobiście z siedziby naszej firmy lub zostaną odesłane pod wskazany adres (koszty wysyłki są pokrywane przez Ciebie).

Preferujemy skup zestawów gier, jednakże jesteśmy otwarci również na pojedyncze sztuki. Jesteśmy oficjalnym, zarejestrowanym sklepem z grami planszowymi, więc gwarantujemy 100 % bezpieczeństwa transakcji. Masz pewność, że nie zostaniesz oszukany, a dowodem nawiązania z nami współpracy będzie sporządzona przez nas umowa. 

Wzór umowy kupna - sprzedaży

Jeżeli chcesz szybko, a przede wszystkim bezpiecznie pozbyć się swoich gier planszowych, w które już nie grasz, to zapraszamy do współpracy. 
Ty zrobisz miejsce na półce dla nowych tytułów, a my zajmiemy się znalezieniem nowego domu dla gier, których już nie potrzebujesz ;)